FAMILYPARK

 

 

Prekrásny svet plný dobrodružstva pre rodiny

Čo začalo takmer pred piatimi desaťročiami ako malý rozprávkový les, je dnes top výletným cieľom pre rodiny z celého Rakúska. Medzičasom putuje každú sezónu viac ako 600 000 hostí do rodinného raja uprostred dovolenkového regiónu Neziderské jazero. Tematický park, vzdialený iba hodinu od Bratislavy,  objavilo pre seba aj mnoho slovenských rodín.

Na ploche 145 000 m² ponúka Familypark početné atrakcie, lezecké a zážitkové zóny, šmýkačky, ZOO na hladkanie zvieratiek a rozprávkový les.

V lete sa o osvieženie postarajú mnohé vodné atrakcie. Kto má rád tienisté prostredie, môže kŕmiť zvieratká v dubovom lese gazdovského dvora alebo vymývať drahokamy z chladného potoka. Každý si tu nájde svoju správnu záľubu.

 

 

 

Novinky 2017 – Lov na kohúta & Lesný expres

Aj počas tejto sezóny sa návštevníci môžu tešiť na  dve nové skvelé atrakcie. „Všetci nastupovať!“, znie počas nostalgickej jazdy vlakom (Waldexpress) a dobrú zábavu sľubuje aj Lov na kohúta (Gockeljagd), kde si zajazdíte na obrovskom kohútovi po gazdovskom dvore.

Výlet do Familyparku sa dá perfektne spojiť s krátkou dovolenkou. Dovolenkové balíčky v susedných mestečkách Rust alebo Mörbisch ponúkajú  viac druhov ubytovania.

 

Letná vychytávka:

Každú sobotu v júli a v auguste má Familypark otvorené do 20.00 hod. – a to za cenu bežného vstupného.

Otváracie hodiny:

01.04 . – 30.09.2017                   denne   9.00 – 18.00 hod.

01.10.  – 26.10.2017                   denne  10.00 – 17.00 hod.

 

Deti do troch rokov majú vstup zdarma!