Miss Gosh

 

GOSH Cosmetics a FAnn parfumérie uvádzajú svoju prvú a jedinečnú vôňu Miss GOSH.

 

Najskôr to bol projekt voľby Miss GOSH v spolupráci s produkčným domom Forza, ktorý značka GOSH Cosmetics odštartovala v roku 2013. Po jeho úspechu sa dánska kozmetická značka rozhodla rozvíjať myšlienku oceňovania krásy a uvádza debutovú vôňu Miss GOSH. Tá je venovaná aktuálnej kráľovnej krásy Miss GOSH 2014 Barbore Olejníkovej. Vďaka GOSH Cosmetics sa Barbora Olejníková stáva prvou slovenskou Miss s vlastnou vôňou.

 

Zanechajte dojem…

Nie je to len hocijaká vôňa. Jej tvorcovia ju obohatili o prísady cenných vlastností, ktoré by svojej nositeľke mali privodiť pocit pohody, dobrej nálady a komfortu. Prvé tóny vône navodzujú radosť, povzbudenie mysle a novú silu. Bergamot, ako jedna z najpozitívnejších vonných zložiek, má silu vyvolať optimizmus a prispieť k celkovej úľave duše. Jeho účinky dopĺňa liči, ovocie šťastia a vitality. Ich kombinácia je ako stvorená na úspešný, slnkom prežiarený štart do nového dňa. Srdce vône bije vzrušujúcimi tónmi ruže (vznešenej kvetiny lásky a zvodnosti), frézie (symbolu zamilovanosti, nehy a ženskej krehkosti) a konvalinky (evokuje lásku na prvý pohľad, vyvoláva pozitívne myšlienky a pomáha nájsť vnútorné šťastie). Harmóniu kvetín vyvažuje ušľachtilý céder, známy z histórie ako ochranca ľudskej aury.

Keď prvotné tóny Miss GOSH odznejú, rozplynie sa na pokožke nádherný závoj, poznačený hebkosťou a šťavnatosťou broskyne spolu s medovou príťažlivosťou ambry. Rovnováhu celej vôni zabezpečuje pižmo: umožňuje ostatným tónom, aby sa rozvili, umocňuje ich zmyselnosť a završuje príjemný, hrejivý charakter Miss GOSH.

 

Aká je debutová vôňa Miss GOSH

Kvetinovo-ovocná, ľahko rozpoznateľná vôňa. Obohatená o trendové prvky, ktoré ženu skrášlia počas dní aj večerov, dodajú jej sebavedomie a stanú sa jej neoddeliteľnou súčasťou. Vôňa, ktorá sa riadi mottom značky GOSH „Zanechajte dojem…”

 

Miss GOSH je venovaná

Sebavedomej mladej dáme, ktorá rada púta pozornosť a túži vyniknúť v dave. Je to pravá dáma s otvorenou mysľou, vyberaným vkusom a moderným pohľadom na svet. Miss GOSH je parfum pre ženu jedinečná a veľmi ženskú.

Vôňa bude až do konca roka uvedená špeciálne pre slovenský trh a jej pôvab si možno vyskúšať exkluzívne v parfumériách FAnn. Od budúceho roka rozšíri GOSH jej predaj do ostatných krajín sveta.

 

Tvár vône

Gosh_Miss_PR_Zlozka.indd

 

Tvárou kampane sa stala Miss GOSH 2014 – mladá, ambiciózna a sebavedomá modelka z Košíc, Barbora Olejníková: „Je pre mňa cťou, že som sa mohla stať tvárou kampane prvej vône Miss GOSH, ktorá bude v tomto roku exkluzívne uvedená na našom trhu. Miss GOSH na mňa pôsobí príjemne, elegantne a žensky. Myslím, že je to univerzálna vôňa na bežný deň, ale dokáže vyzdvihnúť krásu ženy aj na špeciálne príležitosti.“