Súťaž:

 

Jimmy Choo Floral

 

Delikátnemu buketu dámskej toaletnej vody Floral dominuje sofistikovaná krása magnólie. Táto kvetinová, ovocná a pižmová vôňa podčiarkuje žiarivosť ženy Jimmy Choo. Je to jej dokonalý manifest. Žena Jimmy Choo si vychutnáva harmóniu s prírodou, keď prechádza mestským parkom a vdychuje jemnú vôňu práve rozkvitajúcich púčikov. Vôňa Jimmy Choo Floral je ódou na ženskosť a eleganciu s dynamickou príťažlivosťou. Parfumérka Louise Turner skomponovala Jimmy Choo Floral ako pôsobivú vôňu ev okujúcu príjemné pôžitky voňavej jari v meste v znamení tónov prebúdzajúcich sa púčikov v parkoch: „Vytvorila som delikátny kvetinový buket kombinujúci esenciu lupienkov sladkého hrášku, magnólie a marhuľových kvetov s eleganciou a vláčnosťou. Ako ozdobu ženy Jimmy Choo som si zvolila energiu bergamotu a mandarínky v úvode vône a kombináciu ambroxanu, svetlého dreva a pižma v základe. Usilovala som sa zastúpiť vo vôni všetky vlastnosti ženy Jimmy Choo a vyjadriť podstatu, ktorá ju robí tak unikátne vzácnou.”

 

Chcete vyhrať aj vy jeden z desiatich flakónov vône JIMMY CHOO FLORAL? Ak áno, potom nám do polovice augusta odpovedzte na otázku:

 

Čím sa preslávil módny dizajnér Jimmy Choo? Extravagantnými klobúkmi, alebo topánkami?

 

captcha

Vyhraj: 

 

 

Vylosovanie z MIAU 5/2019:

 

10 vôní MASAKI FLUO zasielame Veronike Zváčovej z Dunajskej Stredy, Slavomíre Žárskej z Košíc, Jane Švikruhovej z Cinobane, Adriánovi Jankovičovi z Ochodnice, Kataríne Machovičovej z Piešťan, Petre Uhľárovej z Bratislavy, Katke Pastierovičovej zo Zvolenskej Slatiny, Denise Kubincovej zo Stožku, Márii Ondrejkovej z Machuliniec a Beáte Virostkovej z Huncoviec.

 

 

Oboznámenie dotknutej osoby s informáciami potrebnými k spracúvaniu osobných údajov podľa § 19 ods.1 a 2 zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a podľa článku 13 Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679: Súťažiaci zúčastnením sa na prebiehajúcej súťaži, dobrovoľne súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom MEDIAGE, spol. s r.o., so sídlom H. Meličkovej 22, 841 05 Bratislava, IČO: 35 776 391 v rozsahu: meno, priezvisko, adresa, email a telefón.  Osobné údaje nebudú sprístupnené a nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Osobné údaje budú zverejnené len v rozsahu potrebnom na uverejnenie výsledkov súťaže a to: meno, priezvisko a mesto. Osobné údaje budú poskytnuté tretej strane – Slovenská pošta, a.s., Partizánska cesta 9, 975 99 Banská Bystrica, na účely doručenia výhry.