Súťaž:

LIU JO GLAM

Už svojím dizajnom odhaľuje flakón očarujúcu vôňu ukrytú v jeho vnútri. Výrazný flakón charakterizuje sofistikovaný koralový odtieň, ktorý sa čoskoro predstaví ako dominantný v módnej kolekcii Liu Jo. Liu Jo Glam je modernou interpretáciou cyprusových vôní. Inšpirujú ho žiarivé ženské tóny koralovej záhrady v plnom rozkvete. Vôňu otvára živá kombinácia grapefruitu a červených ríbezlí, po ktorej nasleduje vitálny a pikantný zázvor. Srdce vône odhaľuje elegantný kvetinový závan, zostavený zo sýtej pivónie, sofistikovaného jazmínu a zvodnej frézie. Kombinácia kvetinových tónov vyznieva absolútne žensky. Základ je oslnivý a záhadný súčasne. Spája sa v ňom zmyselná ambra, intenzívny vetiver a žiarivé pižmo. Pestrá vôňa vyžaruje sebavedomú eleganciu a vitalitu s dotykom trúfalosti. Liu Jo Glam svojím žiarivým radostným dizajnom a sviežou ženskou vôňou je perfektným doplnkom pre energické ženy na celom svete.

Chcete aj vy vyhrať jednu z desiatich vôní LIU JO Glam? Ak áno, potom nám konca novembra pošlite odpoveď na otázku:

 

K akému typu vôní patrí Liu Jo Glam?

 

captcha

 

Vylosovanie z MIAU 9/2019:

 

 10 vôní LAURA BIAGIOTTI FOREVER zasielame Kristíne Šagátovej z Brusna, Jakubovi Kyselovi z Rakovej, Petre Poláčkovej z Bratislavy, Gitke Matloňovej z Liptovského Hrádku, Silvii Fleischackerovej zo Zvolena, Denise Dedinskej z Lučenca, Zuzane Zrastákovej z Topoľčianok, Bianke Murárikovej z Popradu, Marcelovi Jankovi z Bratislavy a Márii Dickej z Belej nad Cirochou.

 

Oboznámenie dotknutej osoby s informáciami potrebnými k spracúvaniu osobných údajov podľa § 19 ods.1 a 2 zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a podľa článku 13 Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679: Súťažiaci zúčastnením sa na prebiehajúcej súťaži, dobrovoľne súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom MEDIAGE, spol. s r.o., so sídlom H. Meličkovej 22, 841 05 Bratislava, IČO: 35 776 391 v rozsahu: meno, priezvisko, adresa, email a telefón.  Osobné údaje nebudú sprístupnené a nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Osobné údaje budú zverejnené len v rozsahu potrebnom na uverejnenie výsledkov súťaže a to: meno, priezvisko a mesto. Osobné údaje budú poskytnuté tretej strane – Slovenská pošta, a.s., Partizánska cesta 9, 975 99 Banská Bystrica, na účely doručenia výhry.