Súťaž:

 

MASAKI FLUO

 

Vedený svojím majstrom, módnym návrhárom Issey Miyakeom, Masak¨l Matsush¨lma vyštudoval slávnu módnu univerzitu Bunka Fashion College. V roku 1992 založil vlastnú spoločnosť a módnu značku, ktorá predstavovala svoje kolekcie v Paríži a Tokiu. V roku 1994 sa zrodila spoločnosť Masak¨l -Paris, zameraná na luxusnú módu, ktorá by odrážala japonské prvky. Svoju prvú líniu vôní Masak¨l Matsush¨lma uviedol v roku 1999 v Tokiu, odvtedy sa jeho parfumy rozšírili na významné svetové trhy. Masaki Fluo je žiarivou poklonou japonského návrhára kozmopolitnému veľkomestu New York, ktoré sa stalo domovom ľudí všetkých farieb a kultúr. A to je aj dôvod, prečo sa v dúhovom meste, ktoré nikdy nespí, každý cíti byť ako doma. Kvetinová, ovocná, exotická vôňa Fluo je ako dúha vytvorená z vitálnych a radostných letných odtieňov. Žiarivý, vášnivý a ovocný charakter jej dodáva ázijské ovocie kumkvát, sladké a energické ako preplnené ulice New Yorku. Sprevádza ho šumivý grapefruit a sladká marakuja. Dizajn flakónu pôsobí moderne a oslnivo, vďaka žiarivým veselým farbám.

 

Chcete vyhrať aj vy jeden z desiatich flakónov vône MASAKI FLUO? Ak áno, potom nám do konca mája zašlite odpoveď na otázku:

 

Akej národnosti je módny návrhár Masakď Matsushďma?

 

captcha

Vyhraj: 

 

 

Vylosovanie z MIAU 3/2019:

 

10 vôní LOVE FEARLESSLY od MARY KAY zasielame Barbore Fojtíkovej z Kysuckého Nového Mesta, Martine Košútovej z Bytče, Natálii Dučakovej z Košíc, Diane Kútnikovej z Komjatnej, Silvii Štefančíkovej z Bardejova, Renáte Bočakovej z Trenčianskej Turnej, Silvii Šustekovej z Krásna nad Kysucou, Viere Gríbovej z Michaloviec, Marianne Lacinovej zo Svätoplukova a Štefanovi Puckalovi z Dlhého Poľa.

 

 

Oboznámenie dotknutej osoby s informáciami potrebnými k spracúvaniu osobných údajov podľa § 19 ods.1 a 2 zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a podľa článku 13 Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679: Súťažiaci zúčastnením sa na prebiehajúcej súťaži, dobrovoľne súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom MEDIAGE, spol. s r.o., so sídlom H. Meličkovej 22, 841 05 Bratislava, IČO: 35 776 391 v rozsahu: meno, priezvisko, adresa, email a telefón.  Osobné údaje nebudú sprístupnené a nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Osobné údaje budú zverejnené len v rozsahu potrebnom na uverejnenie výsledkov súťaže a to: meno, priezvisko a mesto. Osobné údaje budú poskytnuté tretej strane – Slovenská pošta, a.s., Partizánska cesta 9, 975 99 Banská Bystrica, na účely doručenia výhry.