Súťaž:

 

ERBARIO TOSCANO

LUXUSNÉ BYTOVÉ VÔNE

 

Erbario Toscano ponúka novú edíciu bytových vôní zostavených z nádherných tónov a farieb. Jedinečná kombinácia esencií a vysokokvalitných prírodných surovín dodáva novým bytovým vôňam intenzitu a trvácnosť, avšak bez agresívneho pôsobenia. Kvetinové bukety, prímesy korenín, citrusové a drevité tóny splývajú do harmonického celku, ktorý navodzuje atmosféru uvoľnenia, vnáša do domácnosti dobrú energiu a zahaľuje prostredie do príjemnej atmosféry.

Vôňa Grape and Bilberry (Hrozno a čučoriedka) rozplýva silu explozívnej zmesi čučoriedok, hrozna a lesných plodov z toskánskych hôr. Buket farieb a príchutí pre harmóniu pocitov zaplaví telo a dušu. Vôňa Sicily Citrus (Sicílsky citrus) pripomína atmosféru prostredia ideálneho na regeneráciu, kde hrejivé slnko rozjasňuje každý vonný tón a napĺňa dušu žiarivou a pozitívnou energiou. Svieža a uvoľňujúca vôňa Lavender (Levanduľa) prispieva k harmónii a rovnováhe prostredia, evokuje minulosť a dávne zvyky pre uvoľňovanie zmyslov.

 

Chcete aj vy vyhrať jeden z desiatich flakónov bytových vôní ERBARIO TOSCANO? Ak áno, potom nám do konca decembra pošlite odpoveď na našu otázku:

 

Ako by ste do slovenčiny preložili taliansky názov značky Erbario Toscano?

 

captcha

Vyhraj: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vylosovanie z MIAU 10/2018:

10 dámsykch vôní DESIGUAL Fresh World zasielame Anne Lenhardtovej z Lipníka, Dominike Krasňanskej z Jablonca, Csille Ibolya z Galanty, Lenke Šluchovej z Dolnej Lehoty, Anne Hrončákovej z Popradu, Zuzane Marekovej zo Žiaru nad Hronom, Gabriele Lacuškovej z Nitry, Silvii Dolníkovej z Dyčky, Viere Kelčíkovej z Liptovských Sliačov a Simone Čaklošovej z Ivanoviec.

 

DVD „Solo: Stars Wars Story“ zasielame Andrei Vaňkovej z Bratislavy.

 

 

Oboznámenie dotknutej osoby s informáciami potrebnými k spracúvaniu osobných údajov podľa § 19 ods.1 a 2 zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a podľa článku 13 Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679: Súťažiaci zúčastnením sa na prebiehajúcej súťaži, dobrovoľne súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom MEDIAGE, spol. s r.o., so sídlom H. Meličkovej 22, 841 05 Bratislava, IČO: 35 776 391 v rozsahu: meno, priezvisko, adresa, email a telefón.  Osobné údaje nebudú sprístupnené a nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Osobné údaje budú zverejnené len v rozsahu potrebnom na uverejnenie výsledkov súťaže a to: meno, priezvisko a mesto. Osobné údaje budú poskytnuté tretej strane – Slovenská pošta, a.s., Partizánska cesta 9, 975 99 Banská Bystrica, na účely doručenia výhry.