Súťaž:

 

Pure Summer Edition

 

Rozmaznávajte svoje zmysly a potešte svoju dušu pravým letným vzrušením.

ESPRIT predstavuje novú povznášajúcu dvojicu vôní, Pure Summer Edition pre ženy a pre mužov. Táto špeciálna edícia, nádherne zachytávajúca žiarivé teplo a radosť jedinečného letného večera, je novým jasným vyjadrením Pure, úžasne slobodomyseľnej vône značky ESPRIT. Preneste svoju myseľ a náladu na idylickú pláž pri západe slnka. Ako sa slnko dotýka horizontu a zahmlené teplo dňa sa vytráca, pociťujete výnimočný okamih dokonalého šťastia. Vzácne odtiene zlatej a jantárovo žltej napĺňajú oblohu a trblietavé svetlo tancuje na hladine striebristého oceánu. Vaša koža, pobozkaná slnečnými lúčmi, sa ligoce a vaše srdce sa prebúdza. Vychutnajte si ten pravý okamih leta s edíciou ESPRIT Pure Summer. Pure Summer Edition pre ženy je povznášajúca ovocno-kvetinová vôňa, ktorá vyžaruje farbistú spontánnosť a vitalitu. Pure Summer Edition pre mužov, inšpirovaná oceánom, na ktorého hladine vytvára slnko efektné vzory, sa podobá osviežujúcej vlne čerstvej mužnosti. Zažite zlatý okamih pokojnej radosti so Summer Edition. Zažite to pravé leto.

 

Chcete aj vy vyhrať jednu z piatich dvojíc vôní ESPRIT Pure Summer Edition? Ak áno, potom nám do konca marca zašlite odpoveď na otázku:

 

Čím je inšpirovaná pánska vôňa ESPRIT Pure Summer?

 

 

captcha

Vyhraj: 

 

 

 

 

Vylosovanie súťaží zo zimného dvojčísla MIAU 12/2016-01/2017:

 

10 flakónov vône Rose Goldea od BVLGARI zasielame Alici Balogovej z Tornale, Božene Renešovej zo Serede, Elene Kováčikovej z Lučenca, Margite Janečkovej z Banskej Bystrice, Jane Križanovej z Trenčína, Renáte Matyi z Košíc, Dane Štefančíkovej z Bardejova, Alžbete Takáčovej z Bratislavy, Eve Schmidtovej z Prievidze a Márii Hablákovej z Čiernych Kľačian.

 

DVD Hľadá sa Dory zasielame Paulíne Letnickej z Pezinka.