Súťaž:

 

MISSONI Eau de Toilette

 

Svieža, žiarivá a ženská. Žena obliekajúca si novú vôňu MISSONI Eau de Toilette je zvedavá, žije prítomnosťou, nedrží sa konvencií a predsudkov. Sebavedomá žena si volí túto vôňu ako šaty obopínajúce jej telo vitalitou a pôvabom. Šumivý charakter červeného pomaranča a šípky sprevádzajú jemné šťavnaté tóny hrušky Nashi a lekna. Lupienky frézie, pivonky a akvarijnej rastliny Alternanthera Rosaefolia odhaľujú žiarivé srdce v plnom kvete, splývajúce s esenciou ružovej vody. Kvety heliotropu a pižmo v základe zahaľujú podtóny bieleho cédra a drevitej zložky Georgywood. Missoni Eau de Toilette odhaľuje kvetinový a drevitý podpis svojej predchodkyne Eau de Parfum. Sklený flakón odráža vzácny dizajn originálnej parfumovanej vody. Osviežuje ho súhra hrejivých slnečných tónov oranžovej a žltej, ktoré nenápadne splývajú. Zlatá páska okolo hrdla flakónu reprezentuje pretkané vlákna látok Missoni.

 

Chcete aj vy vyhrať jednu z desiatich vôní MISSONI Eau de Toilette? Ak áno, potom nám do konca apríla pošlite odpoveď na otázku:

 

Na čele módneho domu Missoni stoja dvaja súrodenci. Ako sa volá ženská polovička tejto dvojice?

 

 

captcha

Vyhraj: 

 

 

 

 

Vylosovanie súťaží z MIAU 2/2017:

 

10 flakónov vône ESCADA Fiesta Carioca zasielame Márii Nerečovej zo Svätoplukova, Kataríne Konečnej z Chorvátskeho Grobu, Oľge Herichovej z Ružomberka, Andrejovi Adamkovičovi z Veľkých Krškan, Anne Hajníkovej z Porúbky, Márii Bicekovej z Trenčína, Monike Wokaunovej z Banskej Bystrice, Petre Czannerovej z Bratislavy, Anne Ostrihoňovej zo Skliarova a Giulii Murgia z Komárna.

 

DVD Božská Florence zasielame Gabriele Benešovej z Topoľčian.