Súťaž:

 

Dsquared2

WOOD

 

Drevo s jeho pevnosťou a odolnosťou, komplexnou štruktúrou, unikátnou a nenapodobiteľnou, inšpirovalo vznik novej vône Wood od DSQUARED2. Je venovaná zmyselnej žene, ktorá verí v seba a svoje schopnosti. Vyžaruje z nej chuť do života, je plná vášní, dobrej energie a impulzov voči všetkému, čo je nové. Charakterizuje ju sofistikovaná vôňa, ktorá vyjadruje jej prirodzenosť, hĺbku a vášeň. Je to jej špeciálny doplnok, osobný a jedinečný. Nová dámska vôňa DSQUARED2 Wood spočiatku odkrýva akordy sicílskej mandarínky a lístky fialky, vyjadrujúce radosť a vitalitu, skombinované s konvalinkou a magnóliou. Infúzia vzácnych zvodných zložiek osmantu a jazmínu odhaľuje intenzívnu ženskosť. Lineárny flakón z číreho skla zdobí unikátny uzáver z dreva jaseňa najvyššej kvality ako dôkaz remeselného umenia. Zmes studených a teplých tónov materiálov prepožičiava dizajnu zvláštnu zmyslovú kvalitu: drevo dodáva príchuť archaizmu, dodáva silu a istotu, kým žiarivosť a priezračnosť skla skombinovaná s hliníkom vyzdvihuje vzácny obsah vo vnútri flakónov.

 

Chcete aj vy vyhrať jeden z desiatich flakónov vône DSQUARED2 Wood? Ak áno, potom nám do konca novembra pošlite odpoveď na našu otázku:

 

Akej národnosti sú Dean a Dan Caten, tvorcovia značky Dsquared2?

 

captcha

Vyhraj: 

 

 

 

 Vylosovanie z MIAU 9/2018:

 

10 dámskych vôní TRUSSARDI Sound of Donna zasielame Petrovi Šavrtkovi zo Zvolena, Františke Drabiňákovej z Hruštína, Márii Belešovej z Krásna nad Kysucou, Martine Melichovej z Detvy, Zuzane Hrúzovej z Martina, Adriánovi Fabušovi z Dechtíc, Martine Ludvovej Jakubíkovej z Nitry, Tine Hronecovej z Bratislavy, Magdaléne Dubajovej zo Žikavy a Márii Hrubovčákovej z Brekova.

 

DVD Tomb Raider zasielame Vlaste Lapšovej z Bratislavy.

 

 

Oboznámenie dotknutej osoby s informáciami potrebnými k spracúvaniu osobných údajov podľa § 19 ods.1 a 2 zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a podľa článku 13 Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679: Súťažiaci zúčastnením sa na prebiehajúcej súťaži, dobrovoľne súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom MEDIAGE, spol. s r.o., so sídlom H. Meličkovej 22, 841 05 Bratislava, IČO: 35 776 391 v rozsahu: meno, priezvisko, adresa, email a telefón.  Osobné údaje nebudú sprístupnené a nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Osobné údaje budú zverejnené len v rozsahu potrebnom na uverejnenie výsledkov súťaže a to: meno, priezvisko a mesto. Osobné údaje budú poskytnuté tretej strane – Slovenská pošta, a.s., Partizánska cesta 9, 975 99 Banská Bystrica, na účely doručenia výhry.