Súťaž:

 

KTEAOLOGY  

Zázrak zvaný čaj

 

Kozmetická značka TEAOLOGY, vytvorená talianskym tímom profesionálov, využíva všetky výhody výnimočných schopností čaju odvracať procesy bunkového starnutia prostredníctvom novej technologickej metódy extrakcie polyfenolov z najvyberanejších druhov čaju. Komplexná línia pleťových prípravkov na tvár a telo spája blahodarné účinky čajových extraktov s najpríjemnejšími textúrami. Aj súčasná veda potvrdzuje, že čaj ponúka nevyčerpateľný zdroj blahodarných účinkov. Čajovník obsahuje viac ako 30 % polyfenolov, čo predstavuje najvyššiu koncentráciu polyfenolov v prírode a zároveň antioxidačný účinok 200-násobne prevyšujúci efekt vitamínu E. Výskum značky Teaology viedol k vyvinutiu unikátnej extrakčnej technológie na získanie aktívnych zložiek z čaju. Proces zahŕňa získanie infúzie čajového koncentrátu z celých listov čajovníka. Technológia Tea Infusion Skincare je srdcom všetkých prípravkov Teaology, vrátane tých na čistenie pleti. Pre nový rituál čistenia a povzbudenia pleti vyskúšajte hydratačné čistiace olejové mlieko na tvár a oči Rose Tea Moisturizing Cleansing Milk-Oil s infúziou čierneho čaju a kyselinou hyalurónovou a tiež jemný odličovač na oči a pery Flower Tea Gentle Make-up Remover s čiernym čajom a výťažkami kvetov, obohatený o pantenol pre posilnenie rias.

 

Chcete aj vy vyhrať jednu z desiatich dvojičiek čistiacej kozmetiky TEAOLOGY? Ak áno, potom nám do polovice augusta zašlite odpoveď na otázku:

 

Z akej krajiny pochádza kozmetická značka TEAOLOGY?

 

 

captcha

Vyhraj: 

 

 

 

 

Vylosovanie súťaží z MIAU 5/2017:

 

10 vôní Coach Eau de Toilette zasielame Renáte Bočákovej z Trenčianskej Turnej, Mirke Chorvátovej z Nového Mesta nad Váhom, Lucii Krátkej z Rosiny, Dagmar Holkovej z Bratislavy, Martine Ludvovej Jakubíkovej z Nitry, Žanete Marcinekovej z Kriváňa, Jane Plátkovej z Ochodnice, Alexandrovi Sebechlebskému z Levíc, Gabriele Bartovičovej z Bratislavy, Helene Dlhopolčekovej z Čadce.

 

DVD Toni Erdmann zasielame Izabele Kurekovej z Hnúšte