Súťaž:

 

EISENBERG

I AM

„Krása je otázkou lásky a… napredovania! Láska je impulzom, duša tvorivou silou a technológie umožňujú, aby sa naše sny stali skutočnosťou, robia nám dokonalosť dostupnou. Obe sú bezhraničné! V spoločnosti EISENBERG veríme, že nejestvujú žiadne prílišné sľuby – len výsledky. Máme kľúč k unikátnemu svetu krásy a odomkýname tento svet dokonalosti pre tých, ktorí si zvolili našu značku.“ Svet krásy oduševňujú aj vône, a tak José Eisenberg, zakladateľ značky, ktorej prepožičal svoje meno, vytvoril unikátny koncept, v ktorom umenie a vône splývajú v jedno – aby tak, ako vášnivý milovník umenia, vyjadril svet EISENBERG. Jednou z dvojice hviezdnych výtvorov je dámska vôňa I Am. Táto oslnivá vôňa v úvode odkrýva delikátnosť malín a sviežosť lesných plodov, ktoré do srdca prenáša kvetinový buket zložený z ruže, jazmínu, fialky a magnólie, zatiaľ čo ambra a santal v základe navždy vtlačia do pamäti svoj odtlačok v podobe spomienky. I Am je vôňa pre romantické a vášnivé ženy, je ich odrazom a premenou…

Chcete aj vy vyhrať jednu z desiatich vôní EISENBERG I AM? Ak áno, potom nám do konca októbra pošlite odpoveď na otázku:

 

Akej národnosti je zakladateľ značky José Eisenberg?

 

 

captcha

Vyhraj: 

 

 

 

 

Vylosovanie súťaží z MIAU Leto/2017:

 

10 dvojičiek čistiacej kozmetiky TEAOLOGY zasielame Valérii Mészárosovej z Levíc, Martine Slávikovej z Rožňavy, Vladimírovi Sadeckému zo Žiaru nad Hronom, Ivane Mračkovej zo Stupavy, Jarmile Szijártóovej z Nových Zámkov, Darei Oremusovej z Prievidze, Daniele Višňovskej z Trnavy, Alexandre Hritzovej zo Žiliny, Anne Kaspříkovej z Popradu a Martine Zlatohlávkovej z Hviezdoslavova.

 

DVD Spojenci zasielame Martine Jajcayovej zo Slovenského Grobu.