Súťaž:

 

MARY KAY

LOVE FEARLESSLY

 

ODOVZDAJTE SA LÁSKE

S novou vôňou Love Fearlessly™ Mary Kay objavíte skutočnú silu lásky, plnú ženskosti a sladkých zemitých tónov. Táto kvetinová, avšak rafinovaná vôňa je oslavou modernej ženy, ktorá sa nevzdáva svojich cieľov, odhodlane hľadí do budúcnosti a sama je strojcom svojho osudu. Presne ako zakladateľka značky, Mary Kay Ash, ozajstný prototyp ženy, ktorá sa nebála kráčať za svojím snom. V rebríčku jej hodnôt stála vždy na prvom mieste viera, na druhom rodina a až na treťom kariéra. V roku 1963 v Dallase s kapitálom 5.000 dolárov a s pomocou svojho vtedy dvadsaťročného syna Richarda táto dáma „v najlepších rokoch“ založila vlastnú spoločnosť. Tým si Mary Kay splnila sen – pomôcť ženám robiť svoj biznis, bez kontroly mužov… „Mierte na Mesiac,“ tak znie jedna z jej najslávnejších motivačných myšlienok. „To najhoršie, čo sa vám môže stať, je, že pristanete medzi hviezdami!“ Vôňa Love Fearlessly očarí tónmi ruží, ktoré objíma hrejivý kardamóm a akcent slivkových kvetov. V kombinácii so zmyselným santalovým drevom prebudia odhodlanie po naplnení vašich tajných túžob.

 

Chcete získať aj vy jeden z desiatich flakónov vône Love Fearlessly™ od MARY KAY? Ak áno, potom nám do konca marca zašlite odpoveď na otázku:

 

Akej národnosti bola Mary Kay Ash?

 

captcha

Vyhraj: 

 

 

 

 

Vylosovanie z MIAU 12/2018-01/2019:

10 bytových vôní ERBARIO TOSCANO zasielame Martine Cverenkarovej z Hornej Súče, Janke Kožuchovej z Revúcej, Lucii Šintálovej z Vrbového, Miroslavovi Sílešovi z Košíc, Kataríne Buhajovej zo Sniny, Žanete Pekárovej zo Spišskej Novej Vsi, Lujze Jackuliakovej zo Seliec, Antoníne Andrejkovej z Hamuliakova, Jánovi Hudákovi z Lipníkov a Gabriele Ligasovej zo Žiliny.

 

 

 

Oboznámenie dotknutej osoby s informáciami potrebnými k spracúvaniu osobných údajov podľa § 19 ods.1 a 2 zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a podľa článku 13 Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679: Súťažiaci zúčastnením sa na prebiehajúcej súťaži, dobrovoľne súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom MEDIAGE, spol. s r.o., so sídlom H. Meličkovej 22, 841 05 Bratislava, IČO: 35 776 391 v rozsahu: meno, priezvisko, adresa, email a telefón.  Osobné údaje nebudú sprístupnené a nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Osobné údaje budú zverejnené len v rozsahu potrebnom na uverejnenie výsledkov súťaže a to: meno, priezvisko a mesto. Osobné údaje budú poskytnuté tretej strane – Slovenská pošta, a.s., Partizánska cesta 9, 975 99 Banská Bystrica, na účely doručenia výhry.