Súťaž:

 

VERSACE

Dylan Blue Pour Femme

Unikátnosť. Sila. Zmyselnosť a elegancia. Alchýmia neodolateľných tónov, ktoré tancujú, prichádzajú, spájajú sa a objímajú. Osviežujúca dreň z čiernych ríbezlí a jablko Granny Smith vytvárajú nezvyčajný ovocný akord. V tomto modernom kvetinovom bukete sa kvety premieňajú na ľadovú infúziu imaginárnych, divo rastúcich púčikov v nezabudnuteľnej zmesi. Tóny drevitého základu sa hravo spájajú pre vytvorenie jedinečného elixíru: styraxová živica a biele dreviny sú vyleštené vodou, pižmo a pačuli spolu splývajú v očarujúcom, zmyselnom a temperamentnom pohybe.

 

Chcete aj vy vyhrať jednu z desiatich vôní Dylan Blue Pour Femme od VERSACE? Ak áno, potom nám do konca marca zašlite odpoveď na otázku:

Ako sa volá dcéra Donatelly a obľúbená neter jej brata, zakladateľa značky Gianniho Versaceho?

 

 

captcha

Vyhraj: 

 

 

Vylosovanie súťaží z MIAU 12/2017-01/2018:

10 vôní „So Real Cheap & Chic od MOSCHINO“ zasielame Márii Kukurovej zo Spišského Štvrtka, Radke Polkorábovej z Pezinka, Margite Lehockej zo Stropkova, Alžbete Cabockej z Košíc, Dominike Capikovej z Bratislavy, Anne Vrbovskej zo Žiaru nad Hronom, Anne Palšovej z Trnavy, Zuzane Sulanovej z Hrubého Šúra, Mariete Žulevičovej z Habury a Božene Turičíkovej z Považskej Bystrice.

 

DVD „Chatrč“ zasielame Dominike Dodekovej zo Žiaru nad Hronom.