Súťaž:

Laura Biagiotti Forever

Hodnoty, nálady, pocity a príbehy dokážu zastaviť čas a urobiť život výnimočným. Práve o túto myšlienku sa opiera nová vôňa talianskej módnej značky Laura Biagiotti. Je ako stroj času či album spomienok, Forever vám pripomenie rôzne výnimočné okamihy a chvíle, ktoré ste prežili. A nielen to. Vôňa má úžasnú inšpiratívnu silu. Povzbudí vás do ďalších plánov a snov, zmien a ciest, nabáda užívať si čas s rozumom a radosťou. Forever uchová okamih navždy. Forever je parfumovaná voda z rodiny kvetinových, cyprusových a gurmánskych vôní. Výrazné vrchné tóny sú spojením talianskeho bergamotu, šípkového oleja, čiernych ríbezlí, akordu jablka a hrušky. Očarujúce vitálne srdce evokuje vzrušenie z objavovania nového prostredníctvom tónov ruže, konvalinky, fialky, praliniek a tuberózy. Základ je jemný a pretrvávajúci, spoľahlivý ako láska ženy. Tvoria ho tóny vanilky, pižma, fazuliek tonky a benzoín z Laosu. Flakón vertikálne zobrazuje symbol nekonečnosti, ktorý poznáme ako ležiacu osmičku. Nejestvuje nič, čo by lepšie vyjadrilo vôňu evokujúcu a oslavujúcu lásku ženy: nekonečnú a bezhraničnú…

Chcete vyhrať aj vy jeden z desiatich flakónov vône LAURA BIAGIOTTI FOREVER? Ak áno, potom nám do konca septembra odpovedzte na otázku:

Kde sa narodila talianska módna návrhárka Laura Biagiotti?

captcha

Vylosovanie z MIAU 6/2019:

10 vôní A Girl in Capri od LANVIN zasielame Márii Reibergerovej z Liptovského Mikuláša, Darine Petrovej z Bratislavy, Anne Bútorovej z Turčianskych Teplíc, Veronike Jendrišákovej z Oščadnice, Adriane Zatrochovej z Gemerskej Polomy, Zuzane Petijovej zo Senca, Alene Vajdovej z Pliešoviec, Ivete Krajčiovej z Horného Tisovníka, Sofii Krčmárikovej zo Žiliny a Andrei Šmihulovej z Liptovského Hrádku.

Oboznámenie dotknutej osoby s informáciami potrebnými k spracúvaniu osobných údajov podľa § 19 ods.1 a 2 zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a podľa článku 13 Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679: Súťažiaci zúčastnením sa na prebiehajúcej súťaži, dobrovoľne súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom MEDIAGE, spol. s r.o., so sídlom H. Meličkovej 22, 841 05 Bratislava, IČO: 35 776 391 v rozsahu: meno, priezvisko, adresa, email a telefón.  Osobné údaje nebudú sprístupnené a nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Osobné údaje budú zverejnené len v rozsahu potrebnom na uverejnenie výsledkov súťaže a to: meno, priezvisko a mesto. Osobné údaje budú poskytnuté tretej strane – Slovenská pošta, a.s., Partizánska cesta 9, 975 99 Banská Bystrica, na účely doručenia výhry.