Súťaž:

 

BVLGARI

Omnia Pink Sapphire

Kúzla existujú. Spočívajú v tých početných okamihoch, kedy veci v živote perfektne vychádzajú. Skutočnosť však dokáže udržať len toľko kúziel, o koľkých sa odvážime snívať. Bvlgari zachytáva túto myšlienku v novej vôni Omnia Pink Sapphire, ktorú inšpiroval vzácny ružový drahokam, unikátny, žiarivý a mnohotvárny ako skutočné kúzlo života. Ružová je vaša farba. Je ako filter šťastia, ktorý rozžiari všetko, čoho sa dotknete. Žiarivosť ružovej zruší všetku vážnosť, ružová je pozitívna. Vždy, keď ju vidíte, máte chuť sa smiať, cítite sa silnejšou a naberáte odvahu. Ružová pripomína, že nie sú žiadne omyly, rovnako ako nie je žiadna dokonalosť. Je len dobrodružstvo… Omnia Pink Sapphire je iskrivá rozmarná vôňa, vyžarujúca slnečnú náladu, tak ako ružová farba. „Je to vôňa snov a úniku,“ hovorí majster parfumér Alberto Morillas. Otvára ju živý príval citrusov a ružového korenia, ktorý v nás okamžite vzbudí nefalšovanú radosť. Ružový elixír vábi predstavivosť do ďalekej zeme Tahiti a Polynézie, ktoré sú domovom slnečných kvietkov frangipani a divých kvetov tiaré, vytvárajúcich krémovo-kvetinové srdce vône.

Chcete aj vy vyhrať jeden z desiatich flakónov vône Omnia Pink Sapphire od BVLGARI? Ak áno, potom nám do konca mája pošlite odpoveď na našu súťažnú otázku:

 

V akej krajine sa narodil Sotirios Boulgaris, zakladateľ značky ?

 

 

 

captcha

Vyhraj: 

 

Vylosovanie súťaží z MIAU 3/2018:

10 vôní VERSACE Dylan Blue Pour Femme zasielame Monike Lehotskej z Kráľovej Lehoty, Viere Marošovej z Bratislavy, Jarke Drozdovej zo Žiaru nad Hronom, Renáte Šmidovej z Hanušoviec nad Topľou, Márii Trúchlej z Čadce, Stanislave Tokolyovej z Vlachova, Alexandre Pospíšilovej z Brezna, Zuzane Zrnekovej z Partizánskeho, Zdenke Strapákovej z Boleráza a Kataríne Koštialovej zo Zvolena.

DVD „O tele a duši“ zasielame Kataríne Bandikovej z Bratislavy.

 

Oboznámenie dotknutej osoby s informáciami potrebnými k spracúvaniu osobných údajov podľa § 19 ods.1 a 2 zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a podľa článku 13 Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679: Súťažiaci zúčastnením sa na prebiehajúcej súťaži, dobrovoľne súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom MEDIAGE, spol. s r.o., so sídlom H. Meličkovej 22, 841 05 Bratislava, IČO: 35 776 391 v rozsahu: meno, priezvisko, adresa, email a telefón.  Osobné údaje nebudú sprístupnené a nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Osobné údaje budú zverejnené len v rozsahu potrebnom na uverejnenie výsledkov súťaže a to: meno, priezvisko a mesto. Osobné údaje budú poskytnuté tretím stranám, ako sú kuriérske a poštovné spoločnosti na účely doručenia výhry.