Súťaž:

 

Denný štít pre pleť od Oriflame

 

Švédska kozmetika Oriflame je na svetovom trhu už päťdesiat rokov (svoje pôsobenie na Slovensku odštartovala pred dvadsiatimi piatimi rokmi). Na kozmetiku je to vskutku dlhá doba, ktorá svedčí v prospech jej kvality a obľúbenosti. Výkladnou skriňou značky Oriflame je vysoko účinný rad kozmetickej starostlivosti NovAge – na konkrétne problémy ženskej krásy a zdravia ženskej (ale už aj mužskej) pokožky. Všetky produkty NovAge sú klinicky testované, ich efektivitu potvrdili náročné klinické testy. Vyvíjajú ich špičkoví vedci v dvoch centrách Oriflame, určených na výskum a vývoj rastlinných kmeňových buniek. Vyskúšať môžete ktorýkoľvek z kolekcií radu NovAge, ktoré sú rozdelené podľa vekových skupín 20+, 30+, 40+, 50+, 55+. Perfektným doplnkom každodennej starostlivosti o pleť NovAge je na leto mimoriadne vhodný denný krém NovAge Day Shield SPF50 UVA/PA++++. Krém poskytuje vysokú ochranu pred UVB lúčmi, pomáha predchádzať tvorbe pigmentových škvŕn a zjednocuje tón pleti. Poskytuje vysokú ochranu aj pred UVA lúčmi, čím pomáha predchádzať predčasnému starnutiu pleti. V neposlednom rade pleť ochráni aj pred znečisteným prostredím, teda znižuje negatívny dopad environmentálnych agresorov. Viac informácií o produktoch Oriflame, ale aj poznatkov o zdraví pleti, starostlivosti o ňu či jej úprave nájdete na www.oriflame.sk.

 

Chcete aj vy vyhrať jeden z 10 denných krémov NovAge Day Shield SPF50 UVA/PA++++? Ak áno, potom nám do konca augusta pošlite odpoveď na otázku:

 

Aké problémy pleti pomáha denný krém NovAge Daily Shield SPF50 UVA/PA++++ riešiť?

 

captcha

Vyhraj: 

 

 

Vylosovanie súťaží z MIAU 5/2018:

10 vôní Omnia Pink Sapphire od BVLGARI zasielame: Kataríne Hrbáčikovej z Veľkého Krtíša, Eve Minarikovej z Mojmíroviec, Monike Šatarovej z Hrnčiarskych Zalužian, Lilien Hajdúkovej z Vlachova, Martine Jurčovej z Čadce, Daniele Kaminskej z Prešova, Monike Juchovej zo Stožoku, Martine Macášovej z Ochodnice, Elene Potočnikovej z Trebišova a Kláre Kubíkovej z Lučenca.

 

DVD „Nádych pre lásku“ zasielame Igorovi Milošovičovi z Bratislavy.

 

Oboznámenie dotknutej osoby s informáciami potrebnými k spracúvaniu osobných údajov podľa § 19 ods.1 a 2 zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a podľa článku 13 Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679: Súťažiaci zúčastnením sa na prebiehajúcej súťaži, dobrovoľne súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom MEDIAGE, spol. s r.o., so sídlom H. Meličkovej 22, 841 05 Bratislava, IČO: 35 776 391 v rozsahu: meno, priezvisko, adresa, email a telefón.  Osobné údaje nebudú sprístupnené a nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Osobné údaje budú zverejnené len v rozsahu potrebnom na uverejnenie výsledkov súťaže a to: meno, priezvisko a mesto. Osobné údaje budú poskytnuté tretej strane – Slovenská pošta, a.s., Partizánska cesta 9, 975 99 Banská Bystrica, na účely doručenia výhry.