Súťaž:

 

Moschino

So Real Cheap & Chic

 

Počas svojej dvadsaťročnej histórie precestovala celý svet a získala tie najprestížnejšie ocenenia. Kolekcia vôní Moschino Cheap & Chic teraz znovu ožíva s novou vôňou, modernejšou a súčasnejšou, živou a radostnou v ikonickom flakóne Cheap & Chic. Vôňa So Real má na sebe exkluzívne štýlové šaty, ktoré navrhol sám umelecký riaditeľ značky Jeremy Scott. Úvod vône rozjasňuje nádych trpkého pomaranča v sprievode delikátnej mandarínky a lahodnej malinovo-černicovej drene. Ružová pivónia v jej tisícich podobách uvoľňuje priechod jazmínovým lupienkom a slnkom vyhriatym vzdušným púčikom magnólie. Živá a vitálna kvetinová alchýmia prechádza k neodolateľnému základu zloženému z cédrového dreva, dubového machu a kryštálikov ambroxanu. So Real Cheap & Chic je pozvánkou do očarujúceho sveta Moschino.

Chcete aj vy vyhrať jednu z desiatich vôní So Real od MOSCHINO? Ak áno, potom nám do konca decembra zašlite odpoveď na otázku:

 

Ako sa volal zakladateľ značky Moschino krstným menom?

 

 

captcha

Vyhraj: 

 

 

 

 

Vylosovanie súťaží z MIAU 10/2017:

10 vôní EISENBERG I AM zasielame Petre Ševčíkovej z Brezna, Zdenke Forrovej zo Zbrodov, Bohumilovi Jankovičovi z Očovej, Róberte Repákovej zo Spišskej Novej Vsi, Slávke Kmeťovej z Bánoviec nad Bebravou, Helene Micanovej z Ružomberka, Soni Rojkovej z Bratislavy, Ivete Juhászovej z Imeľa, Dane Strejčkovej z Topoľčian a Veronike Matysovej zo Zlatých Moraviec.

 

DVD Kráska a zviera zasielame Márii Kardošovej z Veľkého Kamenca.