Súťaž:

 

MOSCHINO

Pink Fresh Couture

Príbeh presláveného flakónu imitujúceho čistiaci prípravok pokračuje ďalšou kapitolou, ktorá nadväzuje na jeho ironický a pôsobivý dizajn. MOSCHINO Pink Fresh Couture je nová, svieža kvetinová vôňa. Originálny dizajn flakónu zahaľuje vôňu nezvyčajným osviežujúcim spôsobom. Nový farebný kód odráža módne trendy na tohtoročnú letnú sezónu. Unikátny flakón, ktorý už vo svete vôní zanechal svoju nezmazateľnú stopu, je tentoraz stvárnený do ženskejšej a zábavnejšej podoby. Zachytáva žiarivo ružový dizajn – pravý charakter značky MOSCHINO. Neviazaná a žiarivá kompozícia vône v okamihu odhaľuje zvodnú zmes dynamických ženských prvkov. Svieži a vitálny ružový grapefruit s akcentom čiernych ríbezlí sa pohráva s nevinnosťou konvalinky. Kvetinový akord divej ruže a ružového hyacintu v srdci dopĺňajú šťavnaté zrnká granátového jablka.

 

Chcete aj vy vyhrať jednu z desiatich vôní MOSCHINO Pink Fresh Couture? Ak áno, potom nám do konca júna zašlite odpoveď na otázku:

 

Ako sa volá svetová top modelka, ktorá je tvárou reklamnej kampane MOSCHINO Pink Fresh Couture?

 

 

captcha

Vyhraj: 

 

 

 

Vylosovanie súťaží z MIAU 4/2017:

 

10 vôní MISSONI Eau de Toilette zasielame Gabike Krasňanskej z Jablonca, Matejovi Kubenovi z Gbelian, Božene Filipovej zo Šarišských Draviec, Natálii Kurciníkovej zo Zlatých Moraviec, Kristíne Baluchovej z Bratislavy, Ivone Rapčanovej zo Zvolena, Martine Kubicovej z Bačkova, Viktorii Vilhanovej z Detvy, Kvetoslave Mackovej z Liptovského Hrádku a Lucii Takáčovej z Veľkého Bielu.

 

DVD Anjel Pána 2 zasielame Márii Lukácsovej zo Štúrova.