Súťaž:

 

VERSACE

Dylan Purple

 

„Zbožňujem Iris,“ hovorí Donatella Versace o Iris Law, dcére herca Juda Lawa, ktorá je tvárou novej vône Dylan Purple. „Vydláždila si vlastnú cestu. Má úžasného ducha. Je nádherná, inteligentná a trochu divoká… Pravá žena Versace. Pre mňa je dokonalou tvárou našej vône. Oživuje ju skvelým osobným štýlom, energiou a zábavou.“ Dylan Purple je žiarivá a elegantná vôňa. Iskrivý bergamot sa mieša s radostnými tónmi čerstvo nazbieraného pomaranča. Šťavnatá hruška dodáva akordu, ktorý je rovnako návykový ako živý, nádych modernosti. Opojná vôňa frézie prináša explóziu žiarivej fialovej farby: jemnú vôňu jej okvetných lístkov skrášľujú tóny Mahonial® a Pomarose®, ktoré sú prchavé a intenzívne. Silkolide® sa podpisuje pod vôňu pižmovým charakterom a ľahkými ovocnými akcentmi. „Túto vôňu som vytvoril ako pozvánku na cestovanie,“ vyznáva sa Christophe Raynaud z parfumérskeho domu Givaudan. „Svieža, ovocná a návyková, je ako pocta ľadovým pôžitkom Talianska a jeho ikonickým citrusom. Kvetinové srdce je stvárnením hypnotického západu slnka pri vode. Odráža fialové odlesky a delikátny voňavý vánok. Napokon sa objavia žiarivé dreviny a elegancia pižma, ktoré pripomínajú zlatý a upokojujúci piesok.“

 

Chcete aj vy vyhrať jeden z desiatich flakónov vône Dylan Purple od VERSACE? Ak áno, potom nám do konca decembra pošlite odpoveď na otázku:

 

Ako sa volal Donatellin starší brat, módny návrhár a zakladateľ značky VERSACE?

 

  captcha

   

  Vylosovanie z MIAU 10/2022:

   

  10 vôní TOUS LoveMe The Silver Parfum zasielame Eleonóre Munkačiovej z Krásnohorského Podhradia, Andrei Bakešovej z Hlohovca, Anette Babulicovej z Piešťan, Miroslave Čurnej z Námestova, Ľubomírovi Barkáčovi z Vidinej, Monike Čebíkovej z Beluše, Beate Kadlecovej z Bratislavy, Márii Urblíkovej zo Žiaru nad Hronom, Ivete Laurovej z Levíc a Denise Jankovej z Bratislavy.

   

   

  Oboznámenie dotknutej osoby s informáciami potrebnými k spracúvaniu osobných údajov podľa § 19 ods.1 a 2 zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a podľa článku 13 Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679: Súťažiaci zúčastnením sa na prebiehajúcej súťaži, dobrovoľne súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom MEDIAGE, spol. s r.o., so sídlom H. Meličkovej 22, 841 05 Bratislava, IČO: 35 776 391 v rozsahu: meno, priezvisko, adresa, email a telefón.  Osobné údaje nebudú sprístupnené a nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Osobné údaje budú zverejnené len v rozsahu potrebnom na uverejnenie výsledkov súťaže a to: meno, priezvisko a mesto. Osobné údaje budú poskytnuté tretej strane – Slovenská pošta, a.s., Partizánska cesta 9, 975 99 Banská Bystrica, na účely doručenia výhry.