Súťaž:

 

COACH

LOVE

 

Coach Love je nová vôňa pre ženy inšpirovaná pulzujúcim a univerzálnym pocitom lásky a všetkými jedinečnými spôsobmi, ktorými ju vyjadrujeme. Kvetinová a ovocná parfumovaná voda odhaľuje v úvode osviežujúce tóny lesnej jahody, zvýraznené bohatým a zamatovým srdcom z červenej ruže a základom s hrejivým cédrom. Coach Love je dynamická vôňa s rozmanitými vrstvami, ktoré vypovedajú o jedinečnej povahe lásky ako o niečom, čo všetci vnímame univerzálne, ale vyjadrujeme vlastným spôsobom. Kombinácia hravej lesnej jahody a šťavnatej mandarínky, bohatej zamatovej ruže a jazmínu Sambac, ako aj hrejivého cédru a ambry, vo vôni Coach Love nás povzbudzuje k tomu, aby sme sa zmocnili príležitostí na odvážne, autentické a hlavne vlastné vyjadrenie jazykov lásky. Flakón má výrazný červený odtieň, ktorý symbolizuje farbu vášne aj farby tradičnej koženej výroby značky Coach. Jeho ozdobou je ikonický uzáver s otočným zámkom a klasické zlaté kovanie vrátane prívesku v tvare srdiečka.

 

Chcete aj vy vyhrať jednu z desiatich vôní COACH LOVE? Ak áno, potom nám do konca septembra pošlite odpoveď na otázku:

 

Aký druh jazmínu použili tvorcovia vône COACH LOVE?

 

  captcha

   

  Vylosovanie z MIAU 6/2023:

  10 vôní ROCHAS Girl Life zasielame Soni Zápražnej z Bratislavy, Alžbete Belákovej z Lúčnice nad Žitavou, Tatiane Husárovej z Malého Šariša, Monike Habliovej z Vyšnej Slanej, Anette Babulicovej z Piešťan, Marekovi Galdunovi z Detvy, Anne Takács z Moldavy nad Bodvou, Zite Mináčovej z Čierneho, Martine Jurčovej z Čadce a Marte Ridzoňovej z Pohronskej Polhory.

  .

  Oboznámenie dotknutej osoby s informáciami potrebnými k spracúvaniu osobných údajov podľa § 19 ods.1 a 2 zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a podľa článku 13 Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679: Súťažiaci zúčastnením sa na prebiehajúcej súťaži, dobrovoľne súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom MEDIAGE, spol. s r.o., so sídlom H. Meličkovej 22, 841 05 Bratislava, IČO: 35 776 391 v rozsahu: meno, priezvisko, adresa, email a telefón.  Osobné údaje nebudú sprístupnené a nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Osobné údaje budú zverejnené len v rozsahu potrebnom na uverejnenie výsledkov súťaže a to: meno, priezvisko a mesto. Osobné údaje budú poskytnuté tretej strane – Slovenská pošta, a.s., Partizánska cesta 9, 975 99 Banská Bystrica, na účely doručenia výhry.