Súťaž:

 

 

TOUS

MORE MORE PINK

 

Týmito slovami speváčka presne vyjadrila, čo cítia všetky slobodné duše, keď si vždy volia ružovú. Nová vôňa TOUS More More Pink vyjadruje silu ružovej ako farby životného štýlu. Medzi slovami Pink a Punk je len jedna odlišná hláska a len ja sama sa rozhodnem, akou chcem byť. Som hrdá na seba, na svoju nezávislosť (ktorá nepripúšťa iné prídavné mená) a farby ako ružová, a čím viac, tým lepšie. Viac ružovej. Moja nezávislosť má prednosť pred tým, čo sa odo mňa očakáva. Žiadne väzby na minulosť alebo záväzky do budúcnosti. Tu a teraz sa vyjadrujem taká, aká som. Moja inšpirácia? To, čo práve cítim. Moja vôňa? More More Pink. Som ružová aktivistka. Spolu s mojím medvedíkom TOUS, ktorého milujem. Môže to byť akákoľvek ružová. Ale potrebujem jej viac. Kombináciou kvetín a ovocia vyvolávam závislosť. Žijem medzi nadbytkom a drzosťou. Som neodolateľné voňavé pokušenie, ktoré sa točí okolo troch ingrediencií: ružové korenie sa v celej svojej pestrosti spája so žiarivým bergamotom. Buket ružových orchideí doplnený kosatcom formuje kvetinové a výnimočne ženské srdce vône. Exotický dotyk ružovej guávy dodáva srdcu príťažlivý kontrast. V závere sa objavuje ružové pižmo sprevádzané zmyselným dotykom hnedého cukru. Molekula Cetalox svojou hrejivosťou obohacuje základ o ambrovú stopu. Výsledkom je sexi a zmyselná, návyková vôňa.

 

 

Chcete aj vy vyhrať jednu z desiatich vôní TOUS More More Pink? Ak áno, potom nám do 20. marca pošlite odpoveď na otázku:

 

Aký je hlavný symbol značky TOUS?

 

 

  captcha

  Vylosovanie z MIAU 12/2022-01/2023:

   

  10 vôní Dylan Purple od VERSACE zasielame Marte Nováčikovej z Kláštora pod Znievom, Zuzane Sabovej z Poltára, Jakubovi Starému z Bratislavy, Erike Jánošíkovej z Hvozdnice, Nikole Ruckschlossovej z Chrenovca, Klaudii Huttovej zo Šelpíc, Martinovi Konečnému z Bratislavy, Alene Hanákovej z Nitry, Uršule Turčanovej zo Zvolena a Nine Potočárovej z Košíc.

   

   

  Oboznámenie dotknutej osoby s informáciami potrebnými k spracúvaniu osobných údajov podľa § 19 ods.1 a 2 zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a podľa článku 13 Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679: Súťažiaci zúčastnením sa na prebiehajúcej súťaži, dobrovoľne súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom MEDIAGE, spol. s r.o., so sídlom H. Meličkovej 22, 841 05 Bratislava, IČO: 35 776 391 v rozsahu: meno, priezvisko, adresa, email a telefón.  Osobné údaje nebudú sprístupnené a nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Osobné údaje budú zverejnené len v rozsahu potrebnom na uverejnenie výsledkov súťaže a to: meno, priezvisko a mesto. Osobné údaje budú poskytnuté tretej strane – Slovenská pošta, a.s., Partizánska cesta 9, 975 99 Banská Bystrica, na účely doručenia výhry.