Beyoncé Rise Sheer

 

Beyoncé verí, že ženská sila vychádza zvnútra a ak je žena prepojená so svojou vnútornou podstatou, môže si užívať svoju jedinečnosť, silu a krásu. Na počesť tohto motivujúceho prístupu vznikla vôňa Beyoncé Rise. Túto jar predstavuje speváčka jej jemnejšiu verziu v limitovanej edícii Beyoncé Rise Sheer.

Ak by mala Beyoncé menovať jediný kvet, ktorý by charakterizoval túto vôňu, tak by to bola jej obľúbená orchidea. Rovnako ako pri vôni Rise je to zlatá orchidea, ukrývajúca sa v samotnom srdci vône Beyoncé Rise Sheer.

Žiarivá svieža kvetinová vôňa sa otvára iskrivými tónmi talianskeho bergamotu, sicílskeho citrónu a osviežujúceho bazalkového sorbetu. Srdce v sebe snúbi kvetinové nóty zlatej orchidey, bielych pivoniek a hydroponického jazmínu. Na záver vás objíme hrejivý základ zo svetlých driev, číreho pižma a bieleho jantáru.

V elegantnom vysokom sklenom flakóne sa skrýva priehľadná vôňa, zatiaľ čo nápisy i vlnitý golier, evokujúci melodický zmysel pre rytmus a večný pohyb, majú zlatú farbu.

 

Rise Sheer 30 ml bottle