Grilovanie, aké tu ešte nebolo! Táto appka z vás spraví majstra v grilovaní, aj keď grilujete prvý krát v živote

 

Nadšenci grilovania si môžu užívať doteraz nevídaný zážitok. Inovovaná aplikácia prináša interaktívny informačný panel, recepty, nový obsah a videá s návodmi na inšpiráciu pre vaše grilovanie na akomkoľvek drevenom uhlí, plyne, peletách alebo elektrickom grile.

 

Aplikácia WEBER CONNECT je kompletne vytvorená softvérovými inžiniermi spoločnosti Weber. Tí zozbierali obrovské množstvá dát, aby ste počas grilovania nepretržite a dynamicky dostávali údaje o čase a teplote presne v tom správnom okamihu. „Varenie vonku s Weberom je zábavné, príjemné a uvoľňujúce a aby sme výnimočný zážitok, ktorý sa snažíme priniesť s našimi grilmi ešte viac podporili, prepracovali sme v našej novej aplikácii WEBER CONNECT Smart Grilling každý prvok,“ povedal Nikhil Bhogal, senior viceprezident oddelenia technológií a pripojených zariadení v spoločnoti Weber.


Spojenie prepracovaných grilov Weber Genesis a moderných technológií dáva dnešným grilovačkám nevídané zážitkové rozmery.

Pre našich spotrebiteľov sme vytvorili vlastného sprievodcu grilovaním, ktorý zahŕňa nový prístrojový panel s novými vychytávkami, funkcionalitou a obsahom, vytvoreným pre začiatočníkov až po skúsených grilovačov. Pri používaní viacerých grilov teraz môžete sledovať a monitorovať, čo sa deje napríklad grile na pelety SMOKEFIRE na drevo, zatiaľ čo pripravujete iné jedlo na svojom plynovom grile WEBER GENESIS. Vyššiu úroveň dodávajú nové precízne grafy, vizuálne znázorňujúce vývoj prípravy pokromv po sekunde,“ dodal Bhogal.

Weber Connect Smart Grilling Hub spraví inteligentným aj gril na uhlie.

Čo všetko WEBER CONNECT SMART GRILLING 2.0 dokáže?

Aplikácia WEBER CONNECT Smart Grilling App bola prvýkrát predstavená v roku 2020 a spôsobila revolúciu vo varení v outdoorovom prostredí. Novo prepracovaná aplikácia WEBER CONNECT Smart Grilling 2.0 App obsahuje:

 

  • Viac receptov

Aplikácia ponúka viac ako 300 receptov od vegetariánskych po pescatariánske, pričom sa pridávajú nové. Každý recept je vytvorený a testovaný najaktívnejšími fanúšikmi Weber Grill Masters. Smart recepty prevedú používateľov krok za krokom krátkymi videami a jasnými pokynmi.

  • Úplne nové grafy

Pomocou úžasných farebných grafov sledujete, ako sa mení teplota grilu (a jedla!) počas grilovania. Každý inteligentný gril a WEBER CONNECT Smart Grilling Hub dokáže spracovať až 12 receptov a časovačov naraz a zdieľať dáta aplikácií s viacerými používateľmi, takže pri príprave jedla môžete podľa potreby získať pomoc od iných ľudí. Okrem toho môžete počas grilovačky zdieľať aktualizácie stavu s priateľmi a rodinou, čo vnáša do grilovania zábavný prvok.

  • Použiteľnosť na viacerých griloch

Máte viacero grilov alebo smart zariadení? Žiaden problém! Pomenujte ich a potom sledujte každý z nich v aplikácii. Jednoducho si prezrite nedávno uvarené recepty a uložte si vaše obľúbené.

 

  • Inovovaná podpora zariadení

Aplikácia WEBER CONNECT 2.0 je kompatibilná s telefónmi iPhone, iPad, počítačmi Apple Silicon a operačnými systémami Android. Ak je potrebná pomoc, používatelia môžu jednoducho kontaktovať oddelenie starostlivosti o zákazníkov spoločnosti Weber.

 

  • Prehľadnejšie používanie

Dynamický text umožňuje zväčšiť veľkosť písma a hlasový záznam pomáha zrakovo postihnutým používateľom. K dispozícii je tiež tmavý režim na zmenu rozhrania aplikácie z farebného na čiernobiele, aby sa znížilo namáhanie očí.

  • Sledovanie teploty odkiaľkoľvek

Grily a zariadenia s technológiou WEBER CONNECT dokážu sledovať teplotu grilu a upozornia vás, keď klesne pod cieľovú teplotu alebo zaznamená iné teplotné výkyvy. Technológia tiež poskytuje údaje o teplote jedla v reálnom čase prostredníctvom pripojených potravinových sond. Používatelia môžu sledovať nárast teploty v tabuľkách a grafoch aplikácie a dostávať upozornenie, keď jedlo dosiahne danú teplotu.

  • Nastavenie teploty na diaľku

Pri niektorých inteligentných griloch Weber, ako je gril na drevené pelety SMOKEFIRE, môžete zmeniť teplotu a režim grilovania prostredníctvom aplikácie. Zvýšte teplotu alebo vypnite gril – to všetko z pohodlia gauča.

 

Ak chcete získať prístup k novej aplikácii WEBER CONNECT 2.0, navštívte obchod Google Play alebo Apple App Store. Ak chcete z akéhokoľvek grilu urobiť inteligentný gril, kúpte si WEBER CONNECT Smart Grilling Hub na weber.com/SK a od maloobchodných a online partnerov Weber.