Pripravení na advent?

 

Tieto doplnky by vám chýbať nemali!

 

Advent začína už v novembri, dni sa výrazne skrátili, tak prečo si ich nepredĺžiť svetelnými reťazami a sviečkami a neskrášliť romantickými dekoráciami, ktoré sa postarajú o príjemnú atmosféru?

Už onedlho sa naše domácnosti rozžiaria mäkkým svetlom vianočných svetielok a vôňa koláčikov sa bude niesť vzduchom. Inšpirujte sa našimi tipmi na trblietavý čas medzi končiacou jeseňou a Vianocami.

 

Sviečky z pravého vosku s pohyblivým LED plamienkom, dokonale imitujúcim efekt mihotania, sú krásnym a úplne bezpečným variantom horiaceho plameňa. LED reťaze, svietiace domčeky či papierové hviezdy z Tchibo majú nízku spotrebu, drobné LED svetielka v reťaziach sa nezahrievajú, takže znižujú riziko požiaru. Funkcia časovača zapne svetielka aj keď nie ste doma a tak vás po príchode z práce doma privíta nádherná sviatočná atmosféra.

 

 

 

Na dvere aj na stenu

Keď už sme pri príchode domov – vyzdobený vchod do domu je ako brána do inej galaxie. Pri pohľade na pekne ovenčené dvere zabudneme na všetky starosti v práci a dnu vojdeme s úsmevom. Veniec z Tchibo si však môžete zavesiť aj na stenu alebo položiť na stôl. Je už len na vás, či ho necháte v jeho minimalistickom prevedení s LED svetielkami, alebo dozdobíte podľa vášho vkusu.

 

 

 

 

Každý večer je sviatok

So štýlovým prestieraním nemusíte čakať do vianočnej večere. Každý adventný večer nám poskytuje možnosť stretnúť sa s rodinou pri pekne prichystanom stole. Aj tu vám spraví svetlo dobrú službu – napríklad v hite týchto Vianoc, ktorým sú obrusy a behúne s LED.

Alebo jednoducho natiahnite svetelnú reťaz cez stôl a efekt je zaručený! Zlaté detaily na pohároch, tanieroch a príboroch podčiarknu jedinečnosť chvíle, preto ich má aj Tchibo na svojom stolovacom servise.

 

 

 

Na výpravu za darčekmi

Čím skôr začnete s nákupom vianočných darčekov, tým pokojnejšie predvianočné obdobie si užijete. V ležérnom oblečení zvládnete celodenné pochôdzky po obchodoch, budete sa cítiť pohodlne po celý čas a ako bonus budete vyzerať štýlovo. Hebký šál, čiapka, rukavice sú povinnou výbavou a navyše s čiapkou na hlave sa nemusíte starať o účes a rukavice chránia pokožku rúk aj nechty pred nepriazňou počasia.
Náš tip: Kabelka cez rameno, ktorú máte stále pod kontrolou, takže zlodeji nemajú šancu.

 

 

 

Všetko pre nádhernú a pohodovú predvianočnú domácnosť nájdete v predajniach Tchibo a tiež na www.tchibo.sk.