Stop nedokonalostiam pleti!

 

Problematická pleť je večná téma, lebo sa môže objaviť kedykoľvek počas nášho života. Prejavuje sa tvorbou nadbytočného mazu, čiernych bodiek a rôznych pupienkov. To všetko kazí náš vzhľad a nepridá ani na psychickej pohode. Ak sa chcete týmto nepríjemnostiam vyhnúť, stavte na riešenie, ktoré ponúka NIVEA v podobe nového produktového radu DERMA Skin Clear, vhodného pre ženskú, ako aj mužskú pokožku.

 

Aj vy si myslíte, že s problematickou pleťou treba bojovať rýchlo a nemilosrdne? Rýchle riešenia nikdy nefungujú dlhodobo, drastické zásady do už aj tak ťažko skúšanej pokožky neprinášajú udržateľný efekt, ba práve naopak, môžu našu pleť ešte viac poškodiť a vysušiť. Namiesto boja radšej hľadajme spôsoby, ako pleti pomôcť a ako podporiť prirodzené procesy, ktoré v nej fungujú a ktoré dokážu zamedziť výskytu nežiaducich efektov na pleti.

 

Čistá pleť rovná sa zdravá pleť

Alfou a omegou zdravej a krásnej pleti je čistá pleť. „Za tvorbou pupienkov a ďalších nedokonalostí stojí väčšinou nadmerná produkcia kožného mazu v kombinácii s hromadením odumretých buniek,“ hovorí Marie Koswig z oddelenia Výskumu a vývoja NIVEA. Prípravky nového radu DERMA Skin Clear odstraňujú odumreté bunky z povrchu pleti a hĺbkovo čistia upchaté póry. Princípom, na ktorom celý rad funguje, je chemická exfoliácia na báze kyselín. Na rozdiel od tej mechanickej je účinnejšia, jemnejšia a šetrnejšia. V rade DERMA Skin Clear tento účinok zaisťujú tri kľúčové látky: kyselina glykolová (AHA), ktorá odstraňuje odumreté bunky, vyhladzuje povrch pleti a dodáva jej hydratáciu. Ďalej kyselina salicylová, ktorá viaže na seba prebytočný maz, uvoľňuje nečistoty z pórov a aktivuje proces obnovy pleti. Niacínamid (vitamín B3) vďaka svojim protizápalovým účinkom upokojuje pleť a pomáha obnoviť jej prirodzenú hydratačnú bariéru. „Tieto tri osvedčené ingrediencie dokonale spolupracujú pri exfoliácii a zároveň sú jemné k pleti,“ hovorí Marie Koswig.

 

NIVEA Nočný exfoliátor Derma Skin Clear

Aktivuje proces obnovy pleti, vďaka čomu viditeľne redukuje vriedky, čierne bodky a ďalšie nedokonalosti pleti a zabraňuje ich opätovnému výskytu. Má najkoncentrovanejšie zloženie z celého radu, obsahuje 8 % komplex účinných látok, napriek tomu ho môžete bez obáv používať každý deň.

 

NIVEA Čistiaci pleťový gél Derma Skin Clear

Aj na tvár bez make-upu sa počas dňa nachytá množstvo nečistôt či baktérií. Spolu s prebytočným kožným mazom a odumretými kožnými bunkami tvoria živnú pôdu pre vriedky. Tento gél efektívne vyčistí pleť i hlboké póry a zamedzí tvorbe nových pupienkov.

 

NIVEA Čistiaci pleťový peeling Derma Skin Clear

Majte kontrolu nad svojou pleťou a zatočte s čiernymi bodkami. Zloženie peelingu je šetrné k pokožke, nevysušuje a môžete ho použiť na pleť tváre i ďalšie problematické partie celého tela, napríklad dekolt či chrbát.

 

NIVEA Čistiaca pleťová voda Derma Skin Clear

Spoločne s ďalšími produktmi z radu pomáha redukovať prebytočný kožný maz a zároveň pleť hydratuje.

www.nivea.sk 

 

foto Nivea