Zvodný flakónik plný vášne

 

Vône majú skutočne veľkú moc, pretože nás dokážu preniesť do našich spomienok, predstáv či túžob. Vôní je však toľko, že je niekedy ťažšie, než sa môže zdať, vybrať si tú svoju. Tú, ktorá zanechá dojem nielen vo vás, ale i vo vašom okolí. Vôňa, pri ktorej si vaši najbližší a tiež pán, ktorý vám ráno predal kávu, spomenú práve na vás. Ak ste však ešte nenašli tú „pravú orechovú“ pre vás, siahnite po novinke od Avonu a zažite jedinečnosť zvodnej vône na vlastnej koži. Nová Attraction Game z ikonického radu Attraction omámi zmysly vám aj vašej drahej polovičke. Zvodná aróma v sebe ukrýva tajomstvo – akord Hypnotic, ktorý je posilnený neurovedou pre stimuláciu mysle, zvádzanie zmyslov a zvýšenie pocitu príťažlivosti. Vôňa je predsa to, čo dokáže prebudiť iskru v každom z nás.

 

 

 

Attraction Game for Her

Nová vôňa je stelesnením jedinečnosti a vášne. Attraction Game vás zahalí do zvodného obláčika a umožní vyniknúť všetkým stránkam vašej ženskosti i hravosti zároveň. Podobne ako vaše zmysly potešia pestré farby, okúzli vás aj kombinácia horúcej čokolády a sviežeho ovocného kontrastu. Vo vonnej kompozícii sa prejaví aj bohatosť vďaka akordu Hypnotic evokujúca zvodné vône Attraction. Drevitá ambrová stopa vystúpi najviac do popredia pri doznievaní a zaistí, že sa Attraction Game stane vašou novou závislosťou.

 

 

 

 

 

Attraction Game for Him

Podčiarknite svoju mužnosť korenistou, sexy vôňou. Dovoľte novej vôňi Attraction Game pre mužov, aby sa stala symbolom zvodnosti a hravosti – veď prečo nie? Najprv pocítite príval lahodnej horkej čokolády, ktorú zaisťuje zmes hrejivého korenia a kardamónu. Zmyselný základ vonnej kompozície snúbi akord Hypnotic a tóny leštených drevín, čím zaručuje výraznú mužnosť a nezabudnuteľný dojem.

 

 

 

 

Bohaté portfólio značky Avon sa pýši širokou ponukou vôní. Jej kompletnú ponuku nájdete na www.avon.sk alebo si nechajte poradiť od svojej Avon Lady či Avon Gentlemana. Objavte s Avonom svet vôní, ktorý naozaj stojí za to.